O nas

person-girl-cute-young

Nowe Przedszkole La Lo Li

Dawno, dawno temu, w odległej krainie…

Daleko poza dymiącymi kominami. Daleko poza zgiełkiem i hałasem ulic.
Za czasów Nowej Podstawy Programowej, setki systemów edukacyjnych temu... W 2017 roku na planecie Ziemia sondy kosmiczne oraz skrzaty leśne i polne wróżki odkryły Przedszkole artystyczno-ekologiczne La Lo Li.

Na straży tego porządku stoją rycerze Lalolinek, Lololinka oraz Lilinek, którzy chcą czuwać nad bezpieczeństwem, zdrowiem oraz inteligencją naszych młodych, radosnych załogantów.
Dlatego na Ziemi powstała Ekologiczno-Artystyczna Akademia La Lo Li, w której szkoleni będą młodzi ekolodzy i artyści.

Twoje dziecko podczas zajęć w przedszkolu, doświadczy tego, co musi znajdować się w każdej, dobrej placówce edukacyjnej. Będzie nabywać nowych doświadczeń poprzez zabawę, wycieczki ciekawe odbywać, kąpieli w basenie suchym i z wodą zażywać. Biesiady taneczne, potańcówki czy pląsy disco klubów, kroków wszelakich nauczą niedługo. Wehikuł czasu przeniesie w zamierzchłe światy, stwarzając małego światowidza. Dni upiększać będzie malowanie, klejenie, lepienie i majsterkowanie. Z dużą i małą motoryką będzie za pan brat.
Pobudzać będziemy do kreatywności to źródło niewyczerpane, jakim jest dziecięcy umysł.
Dziecko będzie bawić się z kolegami[Waćpanami] i koleżankami[Waćpannami] oraz nawiązywać nowe kontakty z zaprzyjaźnionymi przedszkolami.
Stanie w szranki w grach i konkursach, które uczą samodzielności, sprytu oraz pobudzają ambicje. Twoja pociecha może poczuć się jak uczestnik Festiwalu Piosenki czy zachwycić wszystkich w konkursie Mam Talent. Może rozbłysnąć niczym gwiazda w Teatrze czy Filmie. Wojaże w ciekawe zakątki naszej Ziemi odbędzie.
Ale w La Lo Li, będzie coś jeszcze…
Nasz Przedszkolak przeżyje arcyciekawą przygodę z przyrodą. Sami będziemy uprawiać ogródek i prowadzić małą zagrodę… Smakiem, dotykiem i węchem będzie doświadczać życia.
Ponadto, do naszego ekologicznego Przedszkola spraszać będziemy różnych ciekawych gości ze świata sceny artystycznej i sportowej.W naszej Placówce stawiamy na rozwiązania Eko i zdrowotne. Stawiamy na zdrowy tryb życia.
W zdrowym ciele zdrowy przedszkolak, w ślad za tym hasłem pomocy udzielać nam będzie wykwalifikowana w tej dziedzinie Olga Lipczyńska, wieloletnia działaczka sportowa, promująca zdrowy styl życia. Olga będzie cyklicznie odwiedzała naszych milusińskich, aby przez zabawy sportowe wpajać Im zasadę Ruch to zdrowie.
Lalolinek, Lololinka i Lilinek jak na super rycerzy przystało też uwielbiają ćwiczyć, o każdej porze i w każdą pogodę. Będą zachęcać naszych Załogantów do wysiłku fizycznego i intelektualnego.
Jadło też ważna sprawa!  Dlatego stawiamy na ekocateringowe jedzenie, które dobrze wpływa na nasz umysł i ciało.
Wstąp w nasze progi i zostań na dłużej.
Wpisz się w karty naszej baśni.

to top button